Kontakta oss


ETT företag att hålla reda på

    Du är alltid Välkommen att höra av dig.

    VD/CEO, Bygg ing,

    Kalkyl, offert, inköp & Projektledning

    Mårten Persson

    Telefon: 0705-47 05 99

    E-post: marten@skanska-tak.se

    Kalkylchef,

    Kalkyl, offert & Projektledning

    Carl Fredrik Forslund

    Telefon: 0703-37 10 99

    E-post: carl-fredrik@skanska-tak.se

    Teknisk säljare, Projektledning

    Jonas Flyckt

    Telefon: 0706-60 66 45

    E-post: jonas@skanska-tak.se

    Teknisk säljare, Arbetsledare

    Johan Wahlström

    Telefon: 0705-470 031

    E-post: johan@skanska-tak.se

    Arbetsledare,

    Ulf Jacobsson

    Telefon: 0703-51 37 06

    E-post: Ulf@skanska-tak.se

    Arbetsledare,

    Stefan Jonsson

    Telefon: 0705-21 69 07

    E-post: Stefan@skanska-tak.se

    Senior advisor

    Michael Smedberg

    Telefon: 0416-123 81

    E-post: michael.smedberg@skanska-tak.se

    Ekonomiansvarig

    Janine Kamat

    Telefon: 0416-123 81

    Mobil: 0730-31 63 22

    E-post: janine.kamat@skanska-tak.se

    E-Fakturor



    E-post: inbox.lev.928250@arkivplats.se

    Hitta till oss

    Skånska Tak Entreprenad AB


    (Du får en Trisslott som tack)


    Telefon : 0416- 123 81
    E-post : info@skanska-tak.se


    Copyright: 2020 Skånska Tak Entreprenad AB.
    Producerad av Mild Media.